انتصاب دکتر سلمان برومند به عنوان سرپرست دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه فسا

۲۰ خرداد ۱۴۰۲ | ۱۵:۲۹ کد : ۳۳۰ اخبار
تعداد بازدید:۸۷۵
انتصاب دکتر سلمان برومند به عنوان سرپرست دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه فسا

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فسا، طی حکمی از سوی دکتر زارعی سرپرست دانشگاه، دکتر سلمان برومند به عنوان سرپرست دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه منصوب شد.
در این ابلاغ آمده است با توجه به تعهد، شایستگی، پشتکار و همچنین سوابق ارزنده حضرتعالی در عرصه آموزشی، پژوهشی و اجرایی، به موجب این ابلاغ از تاریخ 1402/03/16 به عنوان سرپرست دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه فسا منصوب می شوید. امید است با استعانت از یزدان حکیم و عنایت حضرت صاحب عصر (عج) و نصب العین قراردادن قوانین و مقررات، حفظ شئونات اسلامی، توجه به منویات مقام معظم رهبری مبنی بر تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرینی و اسناد بالا دستی و راهبردی مقام عالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در سامان بخشی و تسریع روند رو به رشد دانشکده مهندسی دانشگاه فسا توفیق روز افزون داشته باشید. امید است در کنار اجرای وظایف مربوطه به سمت خطیر فوق، نسبت به ارائه مشاوره به سرپرست دانشگاه در امور تاسیسات نیز همکاری نمایید.

دکتر زارعی سرپرست دانشگاه نیز طی نامه ای به سرکارخانم دکتر مالکی رئیس سابق دانشکده مهندسی، از زحمات ایشان در طول مدت خدمت، تقدیر و تشکر نمود.

دکتر سلمان برومند عضو هیات علمی گروه مهندسی برق دانشگاه فسا می باشد و در سوابق خود مدیریت ارتباط با صنعت و مدیر گروه برق را دارد.


( ۱ )

نظر شما :