پیام سرپرست دانشگاه فسا در محکومیت تحریم بسیج دانشجویی کشور

۰۵ خرداد ۱۴۰۲ | ۱۱:۱۶ کد : ۳۲۱ اخبار
تعداد بازدید:۴۴۴
پیام سرپرست دانشگاه فسا در محکومیت تحریم بسیج دانشجویی کشور

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فسا، دکتر زارعی سرپرست دانشگاه فسا با صدور  پیامی به شرح ذیل، اقدام اتحادیه اروپا در تحریم بسیج دانشجویی کشور را محکوم کرد:

بسیج مدرسه عشق و میقات پابرهنگان و معراج اندیشه پاک اسلامی است ( امام خمینی ره).

امروز بار دیگر کج اندیشان مستکبر چهره واقعی خود را نشان داده و نسبت به تحریم یکی از مردمی ترین شاخه های پرثمر نهاد ایران اسلامی (یعنی بسیج دانشجویی) اقدام نمودند. این خود نشان از اثرگذاری، جریان سازی و مسیر درست این تشکل ارزشی در راستای کمک به اعتلای جایگاه ایران اسلامی و حفظ ارزش های مقدس اسلام ناب محمدی دارد. هرچند این اتفاق مدال افتخاری است ابدی بر سینه بسیج دانشجویی و نمادی است اثبات کننده ی ثابت قدم بودن این تشکل در راه آرمان‌های انقلاب اسلامی. بسیج دانشجویی جریانی است پویا در ساحت دانشگاه که همواره دغدغه ی رشد و تعالی علمی، فرهنگی و فناوری کشور را دنبال نموده است.

بی گمان این مجموعه جوان، انقلابی و جهادی در طول حیات پرثمرش در فضای دانشگاه ها توانسته در عرصه های مختلف فرهنگی، تبیینی، محرومیت زدایی و غیره نهال امید و پیشرفت را در دل دانشجویان بکارد و تحمل این معنا برای مستکبرین جهان دشوار می نماید.

امروز دانشگاه های ما بیش از هر دوره ای به تفکر جهادی، نگاه انقلابی و بستر آزاد اندیشی نیازمند است و تحریم بسیج دانشجویی تلاشی شکست خورده برای جلوگیری از روایتگری های صادقانه و بیداری عمومی ناشی از کوشش جوانان دانشجو در جامعه دانشگاهی ایران به شمار می رود.

لذا دانشگاه فسا اقدام سخیف صورت گرفته در راستای تحریم بسیج دانشجویی توسط اتحادیه اروپا را محکوم نموده و حمایت خود را از آن تشکل ارزشی اعلام می دارد.


( ۳ )

نظر شما :