انتصاب دکتر محمدرضا محمودی به عنوان سرپرست مدیریت امور پژوهشی و فناوری دانشگاه فسا

۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ | ۱۴:۰۹ کد : ۳۱۰ اخبار
تعداد بازدید:۳۴۵
انتصاب دکتر محمدرضا محمودی به عنوان سرپرست مدیریت امور پژوهشی و فناوری دانشگاه فسا

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فسا، طی حکمی از سوی دکتر زارعی سرپرست دانشگاه، دکتر محمدرضا محمودی به عنوان سرپرست مدیریت امور پژوهشی و فناوری  دانشگاه منصوب شد.
در این ابلاغ آمده است با توجه به تعهد، شایستگی، پشتکار و همچنین سوابق ارزنده حضرتعالی در عرصه پژوهش، به موجب این ابلاغ از تاریخ 1402/02/16 به عنوان سرپرست مدیریت امور پژوهشی دانشگاه فسا منصوب می شوید. امید است با استعانت از یزدان حکیم و عنایت حضرت صاحب عصر (عج) و نصب العین قراردادن قوانین و مقررات، حفظ شئونات اسلامی، توجه به منویات مقام معظم رهبری مبنی بر تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرینی و اسناد بالا دستی و راهبردی مقام عالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در ساماندهی پژوهش های دانشگاه توفیق روز افزون داشته باشید. طبعا توصیه مقام معظم رهبری بر لزوم توجه به علم و پژوهش به عنوان اولین توصیه در بیانیه گام دوم انقلاب، رسالت حضرتعالی در عرصه تعالی بخشی به موضوع پژوهش در دانشگاه را سنگین تر می نماید.

دکتر زارعی سرپرست دانشگاه نیز طی نامه ای به دکتر روحی مدیر سابق امور پژوهشی و فناوری، از زحمات ایشان در طول مدت خدمت، تقدیر و تشکر نمود.

دکتر محمدرضا محمودی عضو هیات علمی گروه آمار دانشگاه فسا می باشد و در سوابق خود مدیریت امور پژوهشی و فناوری و ریاست دانشکده علوم پایه را دارد.


( ۱ )

نظر شما :